Result list


Selected season:
CategoryNo.Family nameFirst nameClubCountryCELJE - SKATE CELJE 2018BEOGRAD - 12Th EUROPA CUP SKATE HELENARank SUM   
CHICKS BOYS (1.7.2010 AND YOUNGER)1.TELEBAK BOLTA Taras SBLSLO 1215   27196 1
2.SOVIC Ivor LEDCRO 912   21196 7
3.TOMAS Davide UISITA 150   15196 4
4.LEONOV Leonid EVHAUT 100   10196 2
CHICKS II. GIRLS (1.7.2011 AND YOUNGER)1.KASNAR PaulaLEDCRO 1215   27197 7
2.JUNEZ Zala JESSLO 99   18197 1
KAS Zala SBLSLO 810   18197 1
4.GRUM Ema SBLSLO 107   17197 1
5.ZUPAN URH Zoja JESSLO 78   15197 1
BEKOVA Marta LEKUKR 150   15197 15
7.BELEC Brina SBLSLO 66   12197 1
DRLICKOVA Ella TRCSVK 012   12197 14
9.BERSTAD Katrine Victoria SKSHUN 33   6197 3
10.SHEVCHUK Oleksandra LEKUKR 50   5197 15
GRABCHAK Sofia ICBITA 05   5197 4
12.DIMITROVA Maya IDSBUL 04   4197 21
NAMAZALIEVA Eles UELAUT 40   4197 2
14.CIZMEK Pia MEDCRO 20   2197 7
SAJKO Tea MEDCRO 11   2197 7
KALIGARO Tinea CELSLO 11   2197 1
SEPEC Gaja CELSLO 11   2197 1
PALLAGI Petra SKSHUN 02   2197 3
19.OPERCKAL Hana JESSLO 10   1197 1
OMOVSEK Mila LABSLO 10   1197 1
MARTINCIC Tamara JESSLO 10   1197 1
SPAJIC Paola LEDCRO 10   1197 7
SKALICKI Tena CELSLO 10   1197 1
GAZIZULLINA Azaliia VOJSRB 01   1197 5
DANILINA Sofija VOJSRB 01   1197 5
CHICKS I. GIRLS (1.7.2010 - 30.6.2011)1.RUTAR Neza Rikke SBLSLO 1015   25198 1
2.INCZE Brigitta Eva SKSHUN 1212   24198 3
3.ORAN Masal IZBTUR 99   18198 40
4.KALABANOVSKA Sofiia LEKUKR 150   15198 15
5.BODI Flavia PAVHUN 57   12198 3
6.SMREKAR Liana SBLSLO 74   11198 1
7.LUTAY Silvia IDSBUL 010   10198 21
LENGYELOVA Alica KCKSVK 46   10198 14
9.TKACHMAN Simona IACISR 08   8198 27
VERBYTSKA Ellina FIGUKR 80   8198 15
11.SAPRINA Zlata KYGKGZ 60   6198 61
12.DYAGILEVA Maria KATRUS 05   5198 13
13.LUSIC Neza SBLSLO 13   4198 1
14.KUBANOVA Eliska FSKCZE 30   3198 8
15.HRISTOVA Vayana IDSBUL 02   2198 21
KUZMANOVIC Lana HEPSRB 11   2198 5
KOSTECKI KRIZAK Olga LEDCRO 11   2198 7
SAVIC Nadja HEPSRB 11   2198 5
HIEZL Emma SCVHUN 20   2198 3
20.SMID Masa JESSLO 10   1198 1
MINIC Kasja CELSLO 10   1198 1
KONEVA Ivet SCSBUL 01   1198 21
RADIVOJEVIC Vanja OLKSRB 01   1198 5
DAYIRBEKOVA Akniya KYGKGZ 10   1198 61
FULOP Szilvia SPOHUN 01   1198 3
KASPEREVYCH Kseniia ODEUKR 10   1198 15
AGAFONOVA Zlata EVHAUT 10   1198 2
KAPUS Deja LABSLO 10   1198 1
JANKOVIC Smiljka MDSSRB 01   1198 5
CUBS BOYS (1.7.2008 - 30.6.2010)1.APOSTOLU Yoanis ELIBUL 1515   30199 21
2.MIHAYLOV Deyan ELIBUL 712   19199 21
3.GROMOV Nikolaj EVHAUT 120   12199 2
4.ANDONOV Marian IDSBUL 010   10199 21
SERHIEIEV Maksym FIGUKR 100   10199 15
6.ANDONOV Kiril IDSBUL 09   9199 21
MALIUZHENKO Artem FIGUKR 90   9199 15
8.MARTINCIC Timotej JESSLO 80   8199 1
BELTYUKOV Nikolay IDSBUL 08   8199 21
10.MIRCHEV Emil SCIBUL 07   7199 21
11.ACCETTO KOROSEC Indi Tej SBLSLO 60   6199 1
OZYIGIT Korcan Dogu YILTUR 06   6199 40
CUBS II. GIRLS (1.7.2009 - 30.6.2010)1.CUSAKKlaraLEDCRO 159   24200 7
2.KAS Vita SBLSLO 910   19200 1
3.LYUBENOVA Lia SCSBUL 015   15200 21
4.TAYGAN Derya IZBTUR 012   12200 40
SKLIAR Iryna FIGUKR 120   12200 15
6.KOSMAC Perla SBLSLO 100   10200 1
7.BEDNJICKI Taja SBLSLO 45   9200 1
8.JUNEZ Lucija JESSLO 26   8200 1
CIMEN Duru IZBTUR 08   8200 40
PETRACCHI Matilde UISITA 80   8200 4
11.STOYANOVA Kalina SCSBUL 07   7200 21
AVTSYNOVA Mariia FIGUKR 70   7200 15
13.FORTUNA Lucka SBLSLO 51   6200 1
KULAGINA Darya CHAUKR 60   6200 15
15.SZENTIVANYI Julia SKSHUN 04   4200 3
MIKLOVICOVA MariaKBRSVK 13   4200 14
LAPSHYNA Sofia LEACYP 31   4200 39
18.SZIGETI Dorina JGDHUN 11   2200 3
SOVIC Eva LEDCRO 11   2200 7
TELEBAK BOLTA Tia SBLSLO 11   2200 1
KROSELJ Lija SBLSLO 11   2200 1
VELCHEVA Milena ELIBUL 11   2200 21
POPOVIC Darinka HEPSRB 11   2200 5
MARKOVIC Maja HEPSRB 11   2200 5
MARJANOVIC Dijana HEPSRB 11   2200 5
AUPIC Ziva JESSLO 11   2200 1
IVANOVA Kristina ELIBUL 11   2200 21
JURATOVAC Beatriz MEDCRO 11   2200 7
DUDIC Eva MEDCRO 11   2200 7
VRBAN Marijeta LEDCRO 11   2200 7
LAZAREVIC Nina SBLSLO 11   2200 1
SOLOVICOVA Ela KBRSVK 11   2200 14
SOLDATI Beatrice UISITA 02   2200 4
SAJKO Nika MEDCRO 11   2200 7
ZHANG Boglarka SKSHUN 11   2200 3
36.NIEDERLEITNER Isabella DSGAUT 10   1200 2
MUSUROVA Taisa KAZKAZ 01   1200 18
CABEZA Anabell IDSBUL 01   1200 21
MILOSEVIC Nina MDSSRB 01   1200 5
FILIPOVA Mirela ELIBUL 01   1200 21
FABRIS Nika MEDCRO 10   1200 7
JENKO Nina LABSLO 10   1200 1
PEVEC Zana LABSLO 10   1200 1
BUCEK Sara LABSLO 10   1200 1
MISIC Andrea HEPSRB 01   1200 5
ZABRET Iva HEPSRB 01   1200 5
ZEKOVIC Nadja OLKSRB 01   1200 5
CEPPARO Benedetta UISITA 10   1200 4
RUSKOVA Rebeka KCKSVK 10   1200 14
VORSNIK PUCONJA Sara CELSLO 10   1200 1
ROZSAHEGYI Fanni JEGHUN 10   1200 3
ZNIDAR Tinkara LABSLO 10   1200 1
CUBS I. GIRLS (1.7.2008 - 30.6.2009)1.EKKER Lena SKSHUN 1515   30201 3
2.KRAMAR Zoja SBLSLO 812   20201 1
3.GRUM Zala SBLSLO 79   16201 1
LENGYELOVA Olivia KCKSVK 610   16201 14
5.SHLAGA Zhasmin KYGKGZ 120   12201 61
6.VIRANYI Hanna Laura SPOHUN 38   11201 3
7.FRANK Hannah UELAUT 100   10201 2
8.FOJTIKOVA Nikola VSKCZE 90   9201 8
9.ZADNIKAR Ula JESSLO 26   8201 1
10.DYAGILEVA Ksenia KATRUS 07   7201 13
11.SEZGI Gokce Doga IZBTUR 05   5201 40
BALYUK Mariya FIGUKR 50   5201 15
13.BABIC Marta LEDCRO 13   4201 7
TEPUS AJDIC Pia SBLSLO 04   4201 1
MOKRANOVA Natasa HAMSVK 40   4201 14
16.PLAHUTAR Tara MEDCRO 12   3201 7
17.LIVAJA Mia LED/MEDCRO 11   2201 7
JAKUS OGRINC Kiara MEDCRO 11   2201 7
BUNCIC Una LEDCRO 11   2201 7
KALIGARO Tiana CELSLO 11   2201 1
ALEXANDROVA Alexandra LEIBUL 11   2201 21
22.JAGODICJulijaKSICRO 10   1201 7
PRLJIC Rea KSICRO 10   1201 7
VINTAR Korina KSICRO 10   1201 7
PANTELIC Jana OLKSRB 01   1201 5
RADIVOJEVIC Iva OLKSRB 01   1201 5
LINDELL Tara MDSSRB 01   1201 5
ANDREEVA Iva LEIBUL 01   1201 21
GEORGIEVA Krista IDSBUL 01   1201 21
TRBOJEVIC Petra MEDCRO 10   1201 7
TOMIC Sara LEDCRO 10   1201 7
FILIPOVIC Megy KSICRO 10   1201 7
TURSIC Aurora SBLSLO 10   1201 1
KOBA Anna OLKSRB 01   1201 5
MUKHINA Polina FIGUKR 10   1201 15
NERUBENKO Viktoriia ODEUKR 10   1201 15
FLEISCHMANNOVA Bara FSKCZE 10   1201 8
SCHONEVELD Sophia KTKNED 10   1201 26
CSATARI Hanna JEGHUN 10   1201 3
PAPP Kitti JEGHUN 10   1201 3
BALOGH Hanna JEGHUN 10   1201 3
HOEFER Sara UELAUT 10   1201 2
PETRUSHEVSKAYA Maria STORUS 01   1201 13
BASIC NOVICES BOYS (1.7.2005 AND YOUNGER)1.SEDEJDavidSBLSLO 1515   30202 1
2.GEDIKE NorbertLEDCRO 912   21202 7
3.ANDREI Tudor Dominic CORROU 120   12202 12
4.VOLODYMYROV Oleh LEKUKR 100   10202 15
5.BODI Patrik PAVHUN 80   8202 3
6.MIKLENIC Petar KSICRO 70   7202 7
7.CSABA Mate SCVHUN 60   6202 3
8.BABICNoelLEDCRO 50   5202 7
9.CIZIC Jan KSICRO 40   4202 7
BASIC NOVICES III. GIRLS (1.7.2007 AND YOUNGER)1.CUSAKLenaLEDCRO 155   20203 7
2.SEKARDIKlaraJESSLO 126   18203 1
3.HRISTOVAChiaraIDSBUL 015   15203 21
4.OTTONELLI Giulia UISITA 012   12203 4
5.TALI Miriam ILAITA 83   11203 4
6.ARSALE Irene TORITA 010   10203 4
STRAUB Anita VSKCZE 100   10203 8
8.OSTROLUCKA Natalia Chibuzor TRCSVK 09   9203 14
MANZENREITER Maxima UELAUT 90   9203 2
10.MARINACMeriKSICRO 71   8203 7
LEZUO Linda ICBITA 08   8203 4
12.URSINO Annalisa UISITA 07   7203 4
13.NEDVEDMonikaKSICRO 51   6203 7
VARGHA Flora SPOHUN 60   6203 3
15.TRESNJICDunjaVOJSRB 04   4203 5
CHUIEVA Stefanyda FIGUKR 40   4203